اجازه ندهید خشم و عصبانیت شما باعث پشیمانی و حس تنفر و دوری فرزندتان از شما شود!

در 8 جلسه یک ساعته خشمتان را مدیریت کنید و حس عذاب وجدان بعد از عصبانیت را از بین ببرید!

این آموزش برای کسانی است که تصمیم گرفته اند خشم و عصبانیتشان را کنترل کنند ولی نمی دانند چطور باید این کار را انجام دهند.

اگر هر دفعه که سر فرزندتان داد می زنید یا با عصبانیت با او صحبت می کنید و بعد احساس پشیمانی و عذاب وجدان دارید بعد از این آموزش می توانید خشمتان را کنترل کنید و دیگر این احساسات بد را تجربه نکنید.

اگر احساس می کنید عصبانی هستید و  فکر می کنید این عصبانیت باعث فاصله و دوری بین شما و فرزندتان شود کاملا حق با شماست، باید سریعا شروع به کنترل خشمتان کنید.

اگر مدت ها در آرزوی داشتن روابطی صمیمی و نزدیک با فرزند و همسرتان هستید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید مراحل قدم به قدم در این آموزش بررسی می شود.

قیمت دوره:

1200000 تومان

⇓ مطالعه توضیحات دوره ⇓

کنترل خشم و مدیریت آن کار آسانی نیست!

این مهارت به حداقل چند ماه تلاش و تمرین نیاز دارد.اگر دیگران راه های سریعی مثل تکنیک های کنترل خشم را پیشنهاد کردند به این گونه پیشنهاد ها شک کنید. برای کنترل کامل خشم و عصبانیتتان و رسیدن به آرامش واقعی حداقل چند ماه نیاز است.ولی هنگامی که کارتان به نتیجه می رسد،روابط صمیمی با فرزندتان و تربیت بدون فریاد و عصبانیت زحمات چند ماهه را به تجربه ای شیرین تبدیل می کند.

مزیت انحصاری این دوره آموزش کنترل خشم

مناسب برای افراد پر مشغله

نوع آموزش طوری است که برای والدین پر مشغله مناسب است. مفاهیم بسیار ساده و کاربردی تعریف شده. از هیچ اصطلاح روانشناسی پیچیده ای استفاده نشده و در صورت استفاده بسیار دقیق توضیح داده شده است.

آموزش عملی و قدم به قدم

در این دوره کنترل خشم قدم‌به‌‌‌قدم توضیح داده شده، یعنی پس از دیدن هر جلسه می‌توانید تمرین های آن جلسه را پیش ببرید و سپس سراغ جلسه بعد بروید.

معرفی مجموعه تکنیک های کنترل خشم

تمام تکنیک های سریع کنترل خشم که در لحطه می توانید از آنها استفاده کنید و عصبانیت و یا خشمتان را کنترل کنید در این دوره معرفی کرده ایم.

بروزرسانی دوره

افرادی که دوره را خریداری نمایند، فایل های به روز رسانی شده را به صورت رایگان دریافت می نمایند و نیازی به هزینه بیشتر نمی باشد

چرا باید خشم را کنترل کنیم؟

حتماً برایتان پیش آمده که رفتاری از فرزندتان ببینید و نتوانید آرامشتان  را حفظ کنید شروع کنید به داد زدن پرخاش کردن و یا تنبیه بدنی، احساسی که بعد از پرخاش و عصبانیت با آن مواجه می‌شوید به احتمال زیاد حس پشیمانی و عذاب وجدان است که چرا من سر فرزندم داد زدم؟ چرا نتوانستم خودم را کنترل کنم؟ 

مطمئناً میدانید که هر بار با داد و فریاد یا عصبانیت با فرزندتان صحبت می کنید باعث می شوید هر دفعه فاصله شما با فرزندتان بیشتر شود و نتوانید ارتباط صمیمی و نزدیکی با فرزندتان ایجاد کنید، اما آیا تا به حال به این فکر کرده اید که اگر نتوانید این خشم و عصبانیت را کنترل کنید چه بلایی بر سر روابط شما با فرزندتان خواهد آمد؟

پاسخ این سوال را به شما می دهیم تا شاید این سوال و پاسخ تلنگری باشد برای یک تغییر و شروع یک رابطه جدید و نزدیک با فرزندتان

بدترین اتفاقی که ممکن است برای شما و فرزندتان در اثر کنترل نکردن خشم رخ دهد بیدار شدن حس تنفر فرزندتان نسبت به خانواده و از آن بدتر به محیط خانه خواهد بود، فکر نمی‌کنم هیچ پدر و مادری دوست داشته باشد که فرزندش در سن نوجوانی و جوانی هیچ علاقه ای به ارتباط گرفتن با خانواده نداشته باشد و همین اتفاق پل خطرناکی است برای فرزندتان که جایگزین خانواده را با دوستان نامناسب پر کند.

این آموزش برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره مناسب والدینی است که در زمان برخورد با یک موقعیت ناخوشایند یا بدرفتاری فرزندشان نمی‌تواند احساس عصبانیت خود را کنترل کنند و کار به پرخاشگری می رسد. زمانی که شما مهارت کنترل خشم را یاد گرفته باشید در موقعیت هایی که فرزندتان رفتار نامناسبی دارد یا حتی همسرتان حرفی می زند که برای شما ناخوشایند است به راحتی می توانید احساس خشم و هیجانات خود را کنترل کنید و مانع انجام رفتارهایی شوید که ممکن است مسیر زندگی و آینده فرزندتان را تحت الشعاع قرار دهد و فرزندتان را تبدیل به یک فرد عصبی و پرخاشگر کنید.

ضمانت 100% بازگشت وجه

به این دلیل بازگشت 100% وجه را برای این دوره فعال کردیم تا شما بدون هیچ نگرانی و استرسی در دوره شرکت کنید.مطابق این گارانتی با ثبت نام در دوره شما ضمانت 100 درصد بازگشت وجه را دارید و در صورتی که رضایت کامل اثرپذیری از دوره نداشته باشید تمامی وجه ثبت نام  را در جلسه آخر به شما بر می گردانیم.

قیمت دوره:

1200000 تومان

آیا قیمت این دوره کنترل خشم گران نیست؟

شاید اگر کل دوره کنترل خشم را ببینید و به مطالب آن مسلط شوید و از آن در تعلیم و تربیت فرزندتان استفاده کنید، به این نتیجه برسید که این دوره خیلی ارزان است و می‌تواند باعث تغییری چشمگیر در کنترل خشم و روابط صمیمی با فرزند و همسرتان شود.

البته کافیست هزینه چند جلسه مراجعه به پزشک برای بیماریهای ناشی از استرس و اعصاب و یا فرصتهایی که به خاطر خشمگین بودن از دست می‌دهیم (چه در روابط عاطفی و چه در تربیت و آینده فرزندان) را محاسبه کنید تا بتوانید تصمیم درست و قاطعانه‌ای بگیرید.

به طور میانگین هزینه چهار جلسه مراجعه به یک مشاور معمولی تا 400 هزار تومان است!

سایر دردسرها و بیماریهایی که خشم باعث بروز آنها میشود را در نظر نگرفته‌ایم!!!

بنابراین اگر هنوز این موضوع به اندازه کافی برای شما پررنگ نیست و یا شرایطتان به گونه‌ای است که هنوز احساس می‌کنید این دوره برای شما ضروری نیست، اکیداً آن را توصیه نمی‌کنم.

پاسخ سوالات متداول درباره دوره شاه کلید کنترل خشم

آیا دوره به صورتی حضوری برگزار می شود؟

خیر، دوره به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار می شود و هر هفته جلسه جدید در حساب کاربریتان اضافه خواهد شد و می توانید آن جلسه را دانلود کنید.

چطور در دوره شرکت کنیم؟

برای ثبت نام در دوره شما میتوانید از طریق همین صفحه به صورت اینترنتی خرید رو انجام بدید تا به صورت اتوماتیک ثبت نام انجام شود.

آیا می توانیم مبلغ دوره را کارت به کارت کنیم؟

بله،امکان خرید دوره از طریق کارت به کارت کردن هم وجود دارد. در پایین همین صفحه اطلاعات شماره کارت آقای قادری قید شده است.

آیا این دوره ضمانت دارد؟

بله، برای اینکه شما بابت شرکت کردن در دوره و نتیجه بعد از آن نگرانی و استرسی نداشته باشید ضمانت بازگشت وجه را برای این دوره فعال کرده ایم.

دوره به صورت صوتی برگزار می شود یا ویدیویی؟

دوره شاه کلید کنترل خشم به صورت ویدیویی می باشد اما در صورت تمایل می توانید فایل صوتی هر جلسه را نیز دانلود کنید.

کی میتوانیم در دوره شرکت کنیم؟

در صورت تکمیل ثبت نام بلافاصله می توانید اولین جلسه دوره را دانلود و استفاده نمایید.

آیا امکان مطرح کردن سوال در دوره کنترل خشم وجود دارد؟

بله. شما می‌توانید زیر هر جلسه، سوال خود را به‌صورت کامنت مطرح کنید تا پاسخ داده شود. توجه کنید فقط به سوالاتی پاسخ داده می‌شود که دقیقا زیر همان جلسه مطرح شده باشد و مرتبط با درس باشد.

آیا این دوره آپدیت خواهد شد؟

بله. دوره شاه کلید کنترل خشم تا پایان سال 1400 آپدیت خواهد شد و مطالب جدیدی به آن اضافه خواهد شد. 

آیا در خارج از ایران هم می توانیم در دوره ثبت نام کنیم؟

بله.دوره به صورت دانلودی و غیرحضوری می باشد وافرادی که خارج از ایران هم هستند می توانند در دوره ثبت نام کنند و به جلسات و آموزش های دوره دسترسی داشته باشند.اما پرداخت مبلغ دوره باید به صورت ریالی انجام شود.

بخشی از سرفصل های شاه کلید کنترل خشم

چگونه علت خشم را پیدا کنیم؟

تعداد زیادی از والدین زمانی که عصبانی می شوند برای کنترل خشم خود می‌خواهند از تکنیکهای کنترل خشم استفاده کنند، اما اگر شما بلد نباشید که علت هر دفعه عصبانی شدن خود را پیدا کنید تکنیک های کنترل خشم نمی تواند برای شما مفید باشد چون شما علت عصبانی شدن را هنوز نمی دانید و همین خود باعث عصبانی شدن و تکرار احساس خشم در دفعات بعدی نیز خواهد بود. نحوه پیدا کردن علت عصبانیت و چگونگی برخورد با آن را کامل توضیح داده‌ایم.

۵ نکته و ترفند طلایی در کنترل خشم

با یادگیری این ۵ نکته و اجرای آن به راحتی یاد میگیرید چطور کنترل خشم خود را در دست بگیرید و قبل از آنکه عصبانی شوید و احساس خشم به شما دست بدهد بتوانید به آرامش برسید.

مهمترین کار در زمان خشمگین شدن چیست؟

اینکه تعداد زیادی از والدین نمی توانند خشم و عصبانیت خود را کنترل کنند به این دلیل است که آنها هیچ کنترل و تسلطی روی ذهنشان ندارند همین موضوع باعث می‌شود در زمان عصبانیت مغز نتواند بهترین و مناسب ترین راه حل را برای مشکلی که به وجود آمده یا موقعیتی که دوست نداریم پیدا کند در نتیجه شروع به پرخاشگری می‌کنیم.

با خشم های گذشته چه کنیم؟

در این قسمت یاد میگیرید که با خشم های گذشته چه کار کنید! اگر شما بلد نباشید با خشم های گذشته چه کار کنید مطمئناً راه حل خشم هایی که در حال حاضر با آن مواجه هستید را هم نمی دانید همین موضوع باعث می‌شود هر دفعه که خشمگین می شوید خشمتان نسبت به دفعه قبل بیشتر شود و کنترل این خشم در بلند مدت بسیار کار سخت و مشکلی خواهد بود.

چطور خشم دیگران را کنترل کنیم؟

شاید مشکل خیلی از شما این باشد که همسرمان به هیچ عنوان روی خشم هیچ کنترلی ندارد و هیچ تلاشی برای مدیریت احساسات یا بهتر شدن می کند. در این قسمت کامل به شما آموزش خواهیم داد برای از بین بردن این مشکل باید چه کار کرد و چطور خشم دیگران را کنترل کنیم و اجازه ندهیم عدم کنترل خشم آنها باعث شود که ما هم عصبانی و پرخاشگر شویم.

مجموعه تکنیک های کنترل سریع خشم

تمام تکنیک های سریع کنترل خشم که در لحطه می توانید از آنها استفاده کنید و عصبانیت و یا خشمتان را کنترل کنید در این دوره معرفی کرده ایم.

مدیریت فیلترهای ذهنی برای کنترل کامل

با یادگیری مدیریت فیلتر های ذهنی به طور کامل یاد می‌گیرید عصبانیت و احساسات خود را مدیریت کنید، یعنی قبل از اینکه با شرایط و موقعیتی که باعث عصبانیت شما می شود مواجه شوید یاد می گیرید با فیلتر های ذهنی احساس خشم را قبل از اینکه تبدیل به عصبانیت و یا پرخاشگری شود به طور کامل مدیریت کنید و از بین ببرید.

این هدیه ها به چه کسانی تعلق می گیرد؟

فقط 200 نفر اولی که  که تا پایان روز یکشنبه یعنی تا فردا شب ثبت نام خود را تکمیل نمایند به صورت رایگان این 5 هدیه را به همراه دوره می توانند دریافت نمایند.

⇓ لیست هدایا ⇓

پشتیبانی شخصی آرش قادری

در 30 روز اول دوره هر سوالی در مورد خشم و عصبانیت داشته باشید شخصا آقای قادری با شما در ارتباط خواهد بود و راهنماییتان می کنند.

فایل ریلکسیشن خشم

فایل صوتی ریلکسیشن کنترل خشم و عصبانیت به قیمت 200 هزار تومان به صورت رایگان تقدیمتان می شود.

سخنرانی کلی مگونیگال

فایل ویدیویی سخنرانی کلی مگونیگال در مورد آموزش و یادگیری قدرت نه گفتن را به صورت رایگان تقدیمتان می کنیم.

فایل آموزشی کودکان عصبی

فایل ویدیویی آموزش آرامش به کودکان عصبی به ارزش ۹۸۰۰۰ تومان به عنوان هدیه تقدیم تان می شود.

دستورالعمل استفاده از دوره

فایل pdf راهنما و دستورالعمل استفاده از دوره به ارزش 1۰۰ هزار تومان را به صورت هدیه و رایگان همراه دوره تقدیمتان می کنیم.

قیمت دوره:

1200000 تومان

⇓ پرداخت از طریق کارت به کارت ⇓

روش دوم پرداخت

پرداخت از طریق کارت به کارت

دوستانی که تمایل به پرداخت اینترنتی ندارند می توانند که مبلغ آموزش(1,200,000 هزار تومان) را کارت به کارت کنند و عکس فیش را برای ما واتساپ کنند تا دسترسی ورود به سایت را ارسال کنیم.

شماره پشتیبانی واتساپ:

1541 576 0936

6273-8116-1662-3663

آرش قادری

ورود کاربران